ELADÓ INGATLANOK

Település:
Tipus:
Kínált ár:

KIADÓ INGATLANOK

Település:
Tipus:
Bérleti díj:

Ingatlanértékesítő

Dinamikus, lendületes, változatos munkát keres, magas jutalékkal? Tekintse meg ajánlatunkat!

Feladatok:

  • ingatlanreferensi, közvetítői-ügynöki feladatok ellátása:
    • ingatlanok megbízásba vétele, megtekintése, bemutatása
    • érdeklődők tájékoztatása személyesen, telefonon, elektronikus úton
    • tárgyalások megszervezése, lebonyolítása
  • szakmai-oktatási és képzési rendszerben való részvétel

Elvárások:

  • kiváló kommunikációs és szervezői készség
  • számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel, stb.)
  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • jó megjelenés
  • terhelhetőség, kitartás, pontosság
  • OKJ 54-es ingatlan értékbecslői képesítés előny

Amit kínálunk:

  • barátságos, jó hangulatú irodai környezet
  • kimagaslóan magas ügynöki jutalék
  • rugalmas munkaidő
  • folyamatos szakmai továbbképzés
  • munkavégzéshez szükséges hardver, szoftver, valamint telekommunikációs eszközök használata
  • Karrierépítési lehetőség
  • Munkavégzés helye: Kecskemét

Érdekli ajánlatunk?

Küldje el önéletrajzát és MOTIVÁCIÓS LEVELÉT: info@unitingatlan.hu

6000 Kecskemét, Ótemető u. 2.
(megközelíthető a Csongrádi u. vagy a László K. u. felől)
76/481-548, 30/493-29-16
info@unitingatlan.hu